Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde

Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde

0
Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde

Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde


Doctor Strange in the Multiverse of Madness


Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde Filmin Detayları


Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde Filmin Konusu Nedir?


Marvel sinematik evrenine 2016’da eklenen Doctor Strange’in devam filmine ilişkin detaylar bir süredir gündemi meşgul ediyor. Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı dünyanın en kudretli büyücüsü Doctor Strange’in ikinci filminde yönetmen koltuğunda Sam Raimi olacağı kesinleşti.

Stüdyodan geçtiğimiz yıl yapılan açıklamada, ilk filmin yönetmeni Scott Derrickson’la yolların ayrılma sebebi “yaratıcı farklılıklar” olarak gösterilmişti. Filmografisinde başrolünde Tobey Maguire’ı izlediğimiz bir Spider-Man üçlemesi bulunan Sam Raimi, 2021 sonbaharında vizyonda olması planlanan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmini yönetecek. Korku filmleriyle de tanınan Sam Raimi’nin, Marvel evreninin en mistik karakterinin macerasına bu tarz dokunuşlar ekleyeceğini tahmin etmek güç değil.

Doctor Strange hakkında konuşan Raimi; kahramanın, çocukluğunda Spidey ve Batman kadar olmasa da fazlasıyla sevdiği bir karakter olduğunu söylüyor. “Spider-Man 2” filminde de Doctor Strange’e referans verdiklerini hatırlatan yönetmen, “O zamanlar bir gün Doctor Strange filmi çekeceğimi hayal bile edemezdim” diyor.Sam Raimi’nin ikinci filmi çekecek olmasından heyecan duyan isimler arasında Scott Derrickson da var. Haberler üzerine bir açıklama yapan Derrickson, daha önce birlikte çalıştığı Raimi’yi film sektöründeki en özel insanlardan biri ve yaşayan bir efsane olarak tanımladı ve sözlerini şu cümleyle bitirdi: “Doctor Strange’i devam ettirmek için harika bir seçim!”

Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Korku, Bilim-Kurgu

Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde Yönetmen: Sam Raimi

Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde Senaryo: Jade Halley Bartlett, Steve Ditko, Stan Lee, Michael Waldron

Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde Oyuncuları: Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Soo Cole, Tony McCarthy

Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde Vizyon Tarihi: Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde filminin 25 Mart 2022'de vizyona girmesi bekleniyor...


Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde FragmanEtiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Kabul Et !