La Casa De Papel 5. Sezon
Son Dakika
Yükleniyor...

03 Eylül 2021

La Casa De Papel 5. Sezon

La Casa De Papel 5. Sezon

La Casa De Papel 5. Sezon


Money Heist Season 5


La Casa De Papel 5. Sezon Detayları


La Casa De Papel 5. Sezon Konusu Nedir?


Álex Pina'nın yaratıcısı olduğu İspanya yapımı popüler dizi La Casa De Papel finalini yapmaya hazırlanıyor. Netflix yapımı La Casa De Papel'in yeni fragmanında, teslim olmanın bir seçenek olmadığına tanıklık ediyoruz. Favori hırsız ekibimiz son kez vurgun yapmaya geliyor.

La Casa De Papel'in 5. kısım 1. bölümünden yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanın Ursula Corbero'nun canlandırdığı Tokyo'nun sesiyle başladığını görüyoruz. Tokyo "Yüzlerce saat kapalı kalmanın, tuzağa düşmenin, öldürülmek üzere olmanın ve en yakın arkadaşı kaybetmenin üzerinden yüzlerce yıl geçmiş gibi hissediyorum."

La Casa De Papel'in yeni sezonunun yıldızları arasında Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce bulunuyor. Dizinin final sezonu 5. sezon olacak. La Casa De Papel'in yeni sezon özeti ise şöyle: Sierra dizginleri ele almasının ardından uzun takipler sonucu Profesör’e ulaşır. Lizbon’un Merkez Bankası'na dönmesiyle birlikte ekip, başlarında Profesör olmadan Merkez Bankası’nı soyup oradan kurtulmayı başarabilecek midir?

La Casa De Papel Tür: Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim

La Casa De Papel Yönetmen: Jesús Colmenar, Alex Rodrigo, Alejandro Bazzano

La Casa De Papel Senaryo: Esther Martínez Lobato, Álex Pina, Javier Gómez Santander

La Casa De Papel Oyuncuları: Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric, Alba Flores, Fernando Soto, Mario de la Rosa, Rocco Narva, Paco Tous, Juan Fernández, Hovik Keuchkerian, Rodrigo De la Serna, Najwa Nimri

La Casa De Papel 5. Sezon Vizyon Tarihi: La Casa De Papel 5. sezonun ilk 5 bölümü, 3 Eylül tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak. Kalan son 5 bölüm ise 3 Aralık tarihinde izleyici karşısında olacak.


La Casa De Papel 5. Sezon Fragman


Arkadaşlarınla Paylaş

Yorumlar
Yorum Yap
Haberlerver.com
Bilim Haberleri, Burçlar, Dünya Haberleri, Eğitim Haberleri, Ekonomi Haberleri, Finans Haberleri, Hayvanlar Alemi, Sağlık Haberleri, Sanat Haberleri, Sinema Haberleri, Spor Haberleri, Tarih Haberleri, Tatil Yerleri, Canlı TV İzle, Uzaylı Haberleri
Kapat