Akrep Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

Akrep Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

0
Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023


Akrep Burcu: 24 Ekim - 22 Kasım


Akrep Burcu Yönetici Gezegeni: Pluto-Mars

Akrep Burcu Gün: Çarşamba

Akrep Burcu Renk: Patlıcan Moru, Koyu Kırmızı, Şarap

Akrep Burcu Uğurlu Sayıları: 2 ve 4

Akrep Burcu Hayvan: Akrep, Diğer Yeraltı Yaratıkları

Akrep Burcu Element: Su

Akrep Burcu Nitelik: Sabit

Akrep Burcu Uğurlu Taşı: Topaz

Akrep Burcu Tarot kartı: Ölüm

Akrep Burcu Bitki: Açelya, Akasya, Krizantem

Akrep Burcu Kıymetli Taş: Yılantaşı, Turkuaz

Akrep Burcu Kıymetli Maden: Plütonyum


Akrep Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?


Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadını; cazibeli, hırslı ve azimli bir karaktere sahiptirler. Sezgileri kuvvetlidir. Akıllıdırlar ve hoş bir mizacları vardır. Yumuşak başlı ve alçak gönüllüdürler. Ancak bir o kadar da kibirli bir yapıları vardır. Kışkançtırlar ve kendisinin sahip olmadığı herşeyi kıskanabilirler. Çevrelerinde nüfuzlu tanıdıkları vardır. Dostluklar onlar için çok önemlidir. Yalandan nefret ederler ve yalan söyleyenlerden uzaklaşmayı seçerler. Dürüstlüğe önem verirler ve dürüst olmaya çalışırlar.

Akrep burcu kadını; doğru bildikleri şeylerden ödün vermezler. Tuttuğunu koparan bir yapıları vardır. Çok kıskaçtırlar ve eşini aşırı derecede sahiplenirler. Sevdiği erkeği mutlu etmek için elinden geleni yaparlar.

Kendisine yapılan kötülüğü ve iyiliği asla unutmazlar. İntikam almayı severler. Kötü niyetli kişilere karşı susmayı tercih etmezler. İlişkide saygı ve sevgiye önem verirler. Sevdiği erkekle ömür boyu yaşamayı isterler. Aşkta sorumluluk sahibidirler. Evlilikte genelde çocuk istemezler ancak iyi bir anne olabilirler.


Akrep Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?


Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeği; kararlı, duygusal ve arzulu bir karaktere sahiptirler. Duyarlı bir yapıları vardır. Karamsardırlar ancak neşeli ve hareketli görünürler. Hayatın zevklerine aşırı düşkün bir halleri vardır. Cinselliğe, alkole ve yiyeceklere ilgileri yoğundur.

Herşeye şüpheci yaklaşırlar. Kolay kolay kimseye güvenmezler. Maddiyata çok önem verirler. Maddiyatın güç verdiğine inanırlar. Açık sözlü ve güvenilir bir yapıları vardır. Fedakardırlar ve dostlarına çok önem verirler. Eleştirmeyi severler. Bakışlarıyla karşısındakini etkileme gibi yetenekleri vardır. Karşılarındaki kişinin duygu ve düşüncelerini kolaylıkla anlayabilirler. Bunu yaparken analizci yeteneklerini kullanırlar. Akrep burcu erkeği; aşk hayatında aşırı derecede kıskançtır. Sevdiği kadını sahiplenirler. Eşiyle gurur duyarlar. Uyumlu bir eş olacaklardır. Çocuklarına karşı iyi ve sevecendirler.


Akrep Burcu Olumlu Yanları Nelerdir?


Cazibeli, Gerçek Dost, Güçlü, Sırdaş, Çalışkan, Seks Sembolü, Kararlı, Unutmaz, Güçlü Duygular, Duygularını Belli Etmez, Güçlü Sezgiler, Anlayışlı, Dikkatli, Sevgi, Pişmanlık, Yüksek Analiz Gücüne Sahip, Yüksek İmajinasyon


Akrep Burcu Olumsuz Yanları Nelerdir?


Kıskanç, Kindar, Suskun, Dik Kafalı, Alıngan, Kuşkucu, Akrep gibi zehirleyici, Alaycı, İhtiraslı, Ben Merkezci


Akrep Takımyıldızı (Astronomi)


Akrep takımyıldızının en üstünde, üç dekanı da kapsayacak şekilde, Zodyak'ın dışında Ophiuchus-Yılancı, onun üzerinde Hercules ve Cerberus-Cehennemin Üç Başlı Köpeği yer alır. Bunların hepsinin altında Akrep takımyıldızı bulunur. Hercules yıldız kümesindeki en parlak yıldız, Ras el Gethi'dir.

Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Kabul Et !