Aslan Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

Aslan Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

0
Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023


Aslan Burcu : 23 Temmuz - 23 Ağustos


Aslan Burcu Yönetici Gezegeni: Güneş

Aslan Burcu Gün: Pazar

Aslan Burcu Renk: Turuncu, Sarı

Aslan Burcu Uğurlu Sayıları: 5

Aslan Burcu Hayvan: Aslan, Kedi

Aslan Burcu Element: Ateş

Aslan Burcu Nitelik: Sabit

Aslan Burcu Uğurlu Taşı: Elmas

Aslan Burcu Tarot kartı: Kader Çarkı

Aslan Burcu Bitki: Orkide, Ayçiçeği, Gül, Krizantem

Aslan Burcu Kıymetli Taş: Pırlanta, Sarı Safir, Kedi Gözü

Aslan Burcu Kıymetli Maden: Altın


Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?


Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadını; Cesur, kendine güvenen, dürüst ve iyi niyetli bir yapıları vardır. Karışısında ki kişinin yalan söylediğini anlarsa ondan uzaklaşmayı seçer. Aslan burcu kadını; dürüstlüğü ön planda tutar. Farklı görünmekten hoşlanır. Rol yapmayı sever. Bu ona oyun gibi gelir. Hoş sohbetleriyle ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeker. Enerjik, canlı ve neşeli tavırları vardır.

Farklı insanlarla tanışmaktan hoşlanırlar. Ancak dostluk kurmak için çok seçici olurlar. Herkesle kolayca yakınlaşmaktan hoşlanmazlar. İyi niyetlerini suistimal edenlerden hoşlanmazlar. Bağımsızlığa düşkündürler. Çok fazla özgüvenleri vardır. Kısıtlamalardan hoşlanmazlar. Gururlu bir kişiliğe sahiptirler. İş hayatında çok başarılı olurlar. Para konusunda çok savurgandırlar. Yeni kıyafetlere ve süse çok para harcarlar. Herşeyin en iyisine sahip olmayı severler.

Aslan burcu kadını; Evlerine bağlı ve eşlerine sadıktırlar. Çocuklarına oldukça düşkündürler. Oldukça sert ve disiplinli bir yapıları vardır.


Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?


Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği; romantik, sevecen, ılımlı ve zekidir. Pratik bir tavrı vardır. İltifatlardan ve övgülerden hoşlanır. Aşk hayatında mükemmel bir partnerdir. Sinirlendiği zaman kızgınlığı patlama şeklinde cereyan eder. Ancak kızgınlığı fazla uzun sürmez gelip geçiçidir.

Rahatına düşkündür. Hareketli ve neşeli tavırlarıyla dikkat çeker. Sosyal hayatı, gezmeyi ve dolaşmayı sever. Lüksten vazgeçmez.

Aslan burcu erkeği; emir almaktan hoşlanmazlar. Daha çok yönetmeyi severler. İşlerinde detaycılığı severler. Sorumluluk sahibidirler. İyi bir dinleyicidirler. Çevrelerinde çok çabucak popüler olabilirler. İnsanları kolaylıkla etkileyebilirler. Yakınlarının ve dostlarının dertlerini dinlemeyi severler. Grişken yapılarıyla çabucak dost edinebilir. Birini sevdiğinde iyi bir aşık olur. Romantiktir. Evlilikten hoşlanır ve sadık bir yapısı vardır. Sevecen bir baba olur çocuklarına düşkündür. İş hayatında çok başarılıdır. Kötü durumlara karşı temkinlidir. Tasarruf yapmasını sever.


Aslan Burcu Olumlu Yanları Nelerdir?


Yaratıcılık, Fedakarlık, Cömertlik, Üstünlük, Neşe, Açık Zihin, İyi Organizasyon, Yüce Gönüllülük, Babalık


Aslan Burcu Olumsuz Yanları Nelerdir?


Züppelik, Tantana, Zorbalık, Diktatörlük, Tolerans Göstermeme, Oterite, Kuvvet Deliliği, Kendini Beğenmişlik,


Aslan Takımyıldızı (Astronomi)


Aslan takım yıldızının kalbinde 29° Aslan'da bulunan Regel ya da Regulus vardır. Bu takımyıldız kümesinin birinci dekanında Hydra, ortada Crater, üçüncü dekanda ise Corvus yani Büyük Karga bulunur. Sabit yıldızlardan, Algarab da Aslan takımyıldızında yer alır.

Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Kabul Et !