Avatar: Suyun Yolu

Avatar: Suyun Yolu

0
Avatar: The Way of Water

Avatar: Suyun Yolu - Avatar: The Way of Water


Avatar: Suyun Yolu Filmin Detayları


Avatar: Suyun Yolu Filmin Konusu Nedir?


James Cameron, Avatar serisinin dört filmine ait çalışmalarını neredeyse bitirmiş durumda bulunuyor. Avatar 2'nin vizyona girmesine 2 koca yıl olmasına rağmen şimdiden film olay yaratmaya başladı. Avengers: Endgame vizyona girdiği dönemde, birkaç ay içerisinde 2009 yapımı Avatar filminin gişe rekorunu kırmayı başarmıştı. Cameron'ın beklentilerine göre, yeni Avatar filmleri Avengers rekorunu yeniden aşacak.

Avatar, vizyona girdiği dönemde kullanılan CGI yöntemler, yarattığı dünya ve tüm bu dünyanın 3D olarak izlenebilmesi nedenleriyle büyük bir başarı sağlamış ve dünya çapında 2,743,856,300$ gişe hasılatı elde ederek gelmiş geçmiş en çok izlenen film olma unvanını kazanmıştı. Ancak 2019 yılında izleyicileriyle buluşan Marvel Sinematik Evreni filmi Avengers: Endgame, bu unvanı Avatar'ın elinden alarak 2,797,800,564$'a ulaşmıştı. Gelecekte vizyona girecek olan 4 yeni Avatar filminin bulunması sonucu, James Cameron açıklama yaparak filmlerinin Avengers'ı geçeceğini ifade etti. Yönetmen şu sözleri sarf etti: "Bence bu kesin bir durum. Avatar, Avengers: Endgame'i gişede geçecek. Ama şimdilik Endgame'in anı yaşamasına izin verelim ve insanların sinemaya gitmesini kutlayalım. Onlara kutlama yapmayı teklif ettikten sonra acımasız olmak istemiyorum. Ama bizi %25 oranla yendiler. Sabah yoldayken matematiği kafamda yaptım. Sanırım muhasebeciler buna yuvarlama hatası diyor."

James Cameron son olarak Alita: Battle Angel ve Terminator: Dark Fate filmlerinin yapımcılığını yapmıştı. Ancak iki filmin de başarıya ulaştığı söylenemez. Yönetmen, Avatar'ın gelecek 4 filminin de çalışmalarını bitirmek üzere.

Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Joel David Moore, Dileep Rao gibi isimler, bir Avatar filmiyle daha karşımıza çıkarken, devam bölümlerinde Kate Winslet, Edie Falco, Vin Diesel ve Michelle Yeoh'un onlara katılması bekleniyor.

Avatar: Suyun Yolu Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu

Avatar: Suyun Yolu Yönetmen: James Cameron

Avatar: Suyun Yolu Senaryo: James Cameron, Josh Friedman

Avatar: Suyun Yolu Oyuncuları: Zoe Saldana, Kate Winslet, Vin Diesel, Sigourney Weaver, Michelle Yeoh, Sam Worthington, David Thewlis, Giovanni Ribisi, Jemaine Clement, Stephen Lang, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Edie Falco, CCH Pounder, Joel David Moore

Avatar: Suyun Yolu Vizyon Tarihi: Avatar: Suyun Yolu filminin 16 Aralık 2022'de Türkiye'de vizyona girmesi bekleniyor...


Avatar: Suyun Yolu Fragman


Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Kabul Et !