Balık Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

Balık Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

0
Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023


Balık Burcu: 19 Şubat - 20 Mart


Balık Burcu Yönetici Gezegeni: Neptün

Balık Burcu Gün: Cuma

Balık Burcu Renk: Nil Yeşili, Turkuaz

Balık Burcu Uğurlu Sayıları: 2 ve 6

Balık Burcu Hayvan: Balıklar

Balık Burcu Element: Su

Balık Burcu Nitelik: Değişken

Balık Burcu Uğurlu Taşı: Akuamarin

Balık Burcu Tarot kartı: Ay

Balık Burcu Bitki: Nilüfer, Fulya, İncir, Söğüt

Balık Burcu Kıymetli Taş: İnci

Balık Burcu Kıymetli Maden: Platin


Balık Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?


Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını; tuttuğunu koparan, çekici ve hırslı bir karaktere sahiptir. İyi huylu ve sempatiktir. Evine bağlı bir yapısı vardır ve çok duygusaldır. Romantizmi sever. Evinde kendisini mutlu ve huzurlu hisseder. Rahatına fazla düşkündür. Güzel olan herşeyi sever. Sezgileri kuvvetlidir. Kendisiyle gurur duyar ve çevresinden dikkatleri üzerine toplamak hoşuna gider. Bakımlıdır ve giyimine kuşamına dikkat eder. Sanatı sever ve ince bir ruha sahiptir. Her konuda en iyisi olmak ister ve çok kıskançtır. Hedeflediği herşeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Neşeli ve hareketli bir yapısı vardır. Çekicidir ve hoş mizacını kullanarak beğenileri üzerine toplamayı sever.

Balık burcu kadını; zariftir ve aşka çok önem verir. Derin hislere sahiptir ve çok duygusaldır. Sevildiğini anladığı zaman sadık ve tutkulu bir aşık olur. Aşk onun için çok önemlidir. Sevdiği erkeği fazlası ile sahiplenir. Evlenmeye sıcak bakar. Evine ve çocuklarına bağlı olur.


Balık Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?


Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği; hayalperest, uyumlu ve iyimser bir karaktere sahiptir. Balık burcu erkekleri; iyimser yanlarıyla dikkat çekerler. Umursamaz tavırları vardır ve bu yüzden yaşanan olaylardan fazla etkilenmezler. Sorumluluk almayı sevmezler. Düzenden uzaktırlar. Kendi kafasına göre yaşamaktan hoşlanırlar. Art niyetli değillerdir. İş hayatında pratiktirler. Kolayca insanlara güvenirler.

Balık burcu erkeği; hayran olduğu kadına aşık olur. Sanatçı ruhu vardır ve güzelliğe çok önem verir. Anlayışlı ve duygusal bir yapısı vardır. Sevdiği kadını mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar. Aşk çünkü onun için çok önemlidir. Aradığı kişiyi bulursa evlenir. Yoksa farklı maceralar peşinden koşar. Kendini anlayan bir kadınla evlenmek ister. Ömrünün sonuna kadar mutlu olabileceği bir kadın arar.


Balık Burcu Olumlu Yanları Nelerdir?


Şefkatli, Sempatik, Alçak Gönüllü, Sezgili, Derin Hayalci, Hassas, Adapte Olabilir, Anlayışlı, Etkili, Yardımsever, İyi Niyetli, Nazik, Derin Duygular, Renkli Hayaller, Merhametli, Sevgiye Düşkün, Güzel Sanatlarda Başarılı


Balık Burcu Olumsuz Yanları Nelerdir?


Gizlilik, İhmalci, Belirsizlik, Alıngan, Karamsar, Zayıf Arzular, Mücadeleci Değil, Kolay Dağılmak, Çekingen


Balık Takımyıldızı (Astronomi)


Balık takımyıldızının ilk dekanındaki yıldız grubu Band olarak bilinir. İkinci dekan, güçlü bir ifade ile oturarak, bir elinde bir krallık asası tutan, diğer eliyle de Band'ı yakalamış olan Cepheus'tur. Cepheus'un sağ omuzundaki yıldız Al Deramin, kuşağındaki Al Phirk, sol dizindeki ise Shepherd yani Çoban Yıldızı yeralır. Kuzeyde son dekanatta ise kırılmış zincirleriyle, güzel Andromeda bulunur.

Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Kabul Et !