Başak Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

Başak Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

0
Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023


Başak Burcu: 24 Ağustos - 22 Eylül


Başak Burcu Yönetici Gezegeni: Merkür

Başak Burcu Gün: Çarşamba

Başak Burcu Renk: Yeşil, Sarı

Başak Burcu Uğurlu Sayıları: 6

Başak Burcu Hayvan: Tüm Evciller

Başak Burcu Element: Toprak

Başak Burcu Nitelik: Değişken

Başak Burcu Uğurlu Taşı: Meryem Taşı

Başak Burcu Tarot kartı: Ermiş

Başak Burcu Bitki: Nergis

Başak Burcu Kıymetli Taş: Zebercet, Koyu Safir

Başak Burcu Kıymetli Maden: Cıva


Başak Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?


Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını; hırslı, titiz ve hassas bir karakterleri vardır. Sorumluluk sahibi ve idealistlerdir. Çok detaycılardır. Evine ve çocuklarına oldukça düşkündürler. Evde vakit geçirmekten keyif alırlar. Dostları tarafından sevilirler, çünkü hoş bir mizacları vardır. Bu sebeple arkadaş çevresi çoktur. Mizah anlayışları oldukça gelişmiştir.

Azimli ve çalışkan bir yapıları vardır. Aldıkları sorumlulukları sonuna kadar yerine getirirler. Olaylara anında müdahele edebilme yetenekleri vardır çünkü pratiklerdir. Başarıyı elde etmek için çalışırlar. Alıngan bir yapıları vardır. Küstükleri bir kişiyi kolay kolay affetmezler. Kolay kolay unutmazlar ancak kindar da değillerdir.

Sorunları en mantıklı şekilde çözmeye çalışırlar. Merhamet ve adelet duyguları çok fazladır. Aşk hayatlarında sadık bir partner olurlar. İlişkilerine sahip çıkarlar ve mükemmelliyetçilerdir. Sevecen ve şefkatli erkeklerden hoşlanırlar. Hayatı kontrol edebilmek onlara güven verir. Çocukları severler ve onları en iyi şekilde eğitirler.


Başak Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?


Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeği; titiz, detaycı ve inatçı bir kişiliği vardır. Mantıklı yapısıyla dikkat çeker. Bakımlı ve hoş görünmeye özen gösterir. Para konusunda tutumludur. Hırslı ve çalışkandır. Eleştirmeyi sever. Çevresindeki olmusuzlukları çekinmeden söyler. Bu yüzden kırıcı olabilir. Temizliği severler ve bazen çok titiz olabilirler. Açık sözlüdürler. Sorunlarla kolay baş edebilirler. Canlı ve neşeli bir karakterleri vardır. Başarılı olmayı çok severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını severler. Disiplinsizlikten ve başarısızlıktan hoşlanmazlar.

Karşı cinse karşı çok nazik ve kibardırlar. Aşık olmaktan korkarlar ancak sevdiği zaman çok sadık olurlar. Evlilikte saygılı ve düşünceli olurlar. Çocuklara karşı fazla düşkün değildirler. Ancak iyi ve sorumluluk sahibi bir baba olacaklardır.


Başak Burcu Olumlu Yanları Nelerdir?


Cana Yakınlık, Ustalık, Titizlik, Temizlik, Dostluk, Analizcilik, Alçak Gönüllülük, Esprili Konuşma, Giyim Meraklısı, İyilik İsteği, Dikkat


Başak Burcu Olumsuz Yanları Nelerdir?


İşgüzar, Aşırı Tenkitçi, Kolay Beğenmeyen, Hastalık Hastası, Aceleci, Aşırı Meraklı, Geleneklere Sıkı Bağlı


Başak Takımyıldızı (Astronomi)


Başak takımyıldızının ilk dekanatında Coma, ikincisinde başlıca yıldızları Bungula ve Aguna olan Centaurus bulunur. Üçüncü dekanatta, ekliptiğe daha yakın bir yerde ise Caphir ve Spica yani Tohum yer alır.

Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Kabul Et !