Oğlak Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

Oğlak Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

0
Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023


Oğlak Burcu: 22 Aralık - 20 Ocak


Oğlak Burcu Yönetici Gezegeni: Satürn

Oğlak Burcu Gün: Cumartesi

Oğlak Burcu Renk: Kahverengi, Koyu Yeşil

Oğlak Burcu Uğurlu Sayıları: 2 ve 8

Oğlak Burcu Hayvan: Keçi ve Diğer Boynuzlu Hayvanlar

Oğlak Burcu Element: Toprak

Oğlak Burcu Nitelik: Öncü

Oğlak Burcu Uğurlu Taşı: Grena

Oğlak Burcu Tarot kartı: Şeytan

Oğlak Burcu Bitki: Çam, Kavak, Karanfil, Sarmaşık, Karaağaç

Oğlak Burcu Kıymetli Taş: Kehribar, Kara Elmas

Oğlak Burcu Kıymetli Maden: Kurşun


Oğlak Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?


Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadını; çalışkan, hırslı ve neşeli bir karakteri vardır. Evcimen ve dürüst tavırlarıyla dikkatleri üzerine toplar. Bilgi ve kültür onun için çok önemlidir. Güçlü olmak için elinden geleni yapar. Karamsar bir ruh haline sahiptir. Kendi önüne devamlı engeller koyar. Kolay kolay kimseye güvenmez. Çok tutucu bir yapısı vardır. Maddi anlamda biraz cimridirler. Kültür ve nezaket onun için çok önemlidir. Kendini geliştirmek için elinden geleni yapar. İş hayatlarında çok hırslıdırlar. Her işi başarılı bir şekilde yapabilecek yeteneğe sahiptirler.

Oğlak burcu kadını; Mantıklı bir yapısı vardır ve karşısına çıkan olaylarda daha çabuk karar alabilir. Aşk hayatına sevdiği bir erkek varsa onu sonuna kadar sahiplenir. Kendi istediği gibi olmasını ister. Hayatını dolu dolu yaşamayı sever. Evlendiği kişi ile sosyal bir beraberliğinin olmasını ister. İyi bir anne olur. Sadık ve iyi bir eştir. Çocuklarına karşı sevecen ve neşeli tavırlar sergiler. Aşırı sahiplenme yönü nedeniyle biraz emredici tutumlar sergileyebilir.


Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?


Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak burcu erkeği; hırslı, çalışkan ve azimli bir karakteri vardır. Sevecen davranışlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Para kazanmak onun için kolaydır. Çalışmayı ve tasarruf yapmayı sever. Fırsatları iyi değerlendirir. Kuralcı ve disiplinlidir. Şüpheci tavırları vardır ve düzenli şeyleri sever. Yaşadığı olayları kendi doğrusuna göre yorumlar. Soğukkanlı bir görünüme sahiptir. Duygularını belli etmemeye çalışır.

Arkadaş olacağı kişiyi iyi inceler ve öyle seçer. Dostluğa çok önem verir. Kendi kurallarının dışına kolay kolay çıkmaz. Aşkta karşı tarafın kendisini kısıtlamasından ve yönlendirmesinden hoşlanmaz. Kendi kişiliğine uyumlu bir kadın seçer ve ancak onunla mutlu olur. Kıskanç ve sadık bir eş olur. Ne istediğini bilen, akıllı, bakımlı ve güzel kadınlardan hoşlanır. Evlilikte uyumlu bir kişiliğe sahiptir. İyi bir baba olur ve çocukları için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.


Oğlak Burcu Olumlu Yanları Nelerdir?


Kararlı, İstekli, Güvenilir, Çalışkan, Sabırlı, Disiplinli, Plancı, Azimli, Sebatkar, İhtiyatlı, Dayanma Gücü Yüksek, İyi Eş, Azla Yetinen, Düzenli, Sorumlu, Mülkiyetçi, İyi Anne ve Baba, Zengin Olur


Oğlak Burcu Olumsuz Yanları Nelerdir?


Kindar, Kuşkucu, Kötümser, Karamsar, Yalnızlık Meraklısı, Dik Başlı, Eğilmez, Sert, İhtiraslı


Oğlak Takımyıldızı (Astronomi)


Oğlak takımyıldızının ilk dekanınında, hedefine hızla giden bir ok olarak kabul edilen Sagitta bulunur. İkinci dekanatta başlıca yıldızlar olarak Al Tair ve Aquila vardır. Son dekanda ise Dolphin yani Yunus bulunur.

Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Kabul Et !