Yengeç Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

Yengeç Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023

0
Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2023


Yengeç Burcu: 22 Haziran - 22 Temmuz


Yengeç Burcu Yönetici Gezegeni: Ay

Yengeç Burcu Gün: Pazartesi

Yengeç Burcu Renk: Deniz Mavisi, Beyaz, Gümüş

Yengeç Burcu Uğurlu Sayıları: 3 ve 7

Yengeç Burcu Hayvan: Deniz Kabukluları

Yengeç Burcu Element: Su

Yengeç Burcu Nitelik: Öncü

Yengeç Burcu Uğurlu Taşı: İnci

Yengeç Burcu Tarot kartı: Ay

Yengeç Burcu Bitki: Nilüfer, Hezaren Çiçeği, Kenger Otu

Yengeç Burcu Kıymetli Taş: Amber, Aytaşı

Yengeç Burcu Kıymetli Maden: Gümüş


Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?


Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadını; sıcakkanlı, dürüst ve iyi niyetli bir karaktere sahiptirler. Hoş bir mizaçları vardır. Maceraya düşkün ve aynı zamanda romantiktirler. Geleneklerine, evine ve ailesine düşkündürler. Ev ile ilgili herşeyi çok severler. Anaç bir portre çizerler. En ideal anneler yengeç burcundan çıkar.

Sezgileri kuvvetlidir. Duygusal olarak hassastırlar. Çok kolay kırılıp incinebilirler. Karşısında ki kişinin niyetini anlama yönünden iyidirler. İnsanlara karşı oldukça şefkatli ve iyi niyetlidir. Cömert bir yapıya sahiptirler fakat savurgan değildirler. Birikim ve tasarruf yapmaktan çekinmezler. Maddi anlamda güçlü olmak isterler çünkü kendilerini güvende hissetmek isterler. Derin duygu ve düşüncelere sahiptirler. Kendileri hakkında konuşmaktan hoşlanmazlar. Ancak başkalarına karşı fikirler sunmaktan çekinmezler.

Yengeç burcu kadını; eleştirilmeyi hiç sevmez. Kendi olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanırlar. Aşk hayatlarında çok sadık oldukları gibi çokta kıskançtırlar. Sevgi öncelikleridir.


Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?


Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği; ağrıbaşlı nazik ve dürüstlerdir. Mağrur yapılarıyla dikkat çekerler. Sevgi ve saygıya çok önem verirler. Duygusal anlamda çok hassastırlar. Çevresindeki insanlara yardımcı olmayı severler.

Pratik ve keskin zekalıdırlar. Olayları kolaylıkla çözebilirler. Analiz yetenekleri çok güçlüdür. Suyu çok severler. Alkol tüketmekten hoşlanırlar.

Yengeç burcu erkeği; sevdiği zaman tam severler ve kolay kolay vazgeçemezler. Aşk hayatlarında oldukça sadıktırlar. Tedbirli olmak için paraya önem verirler. Dürüst bir kişiliğe sahiptirler. Aynı dürüstlüğü karşısındakinden de beklerler. Güvenmediği kişlerle aynı ortamda bulunmazlar. Yalandan haz etmezler. En iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar. Aile ve ev hayatına fazlası ile düşkündürler.


Yengeç Burcu Olumlu Yanları Nelerdir?


Merhametli, Hassas, Nazik, Sempatik, Hayal gücü fazla, Vatansever, Analık ve babalık duyguları güçlü, Becerikli, Israrlı, Tutumlu, İyi Eş, Yuva Sevgisi


Yengeç Burcu Olumsuz Yanları Nelerdir?


Züppe, Değişken, Kuşkucu, Aşırı duygusal, Zayıf Karakterli, Kendisine acımaya meyilli, Değişken duygulara sahip, Sabit olamamak


Yengeç Takımyıldızı (Astronomi)


Birinci dekanatta; Ursa Minor diğer adıyla küçük ayı takım yıldızı olarak da bilinen kümede günümüzde ise kutup yıldızı yer alır.

Ortada; Ursa Major diğer adıyla Büyük Ayı Conopus bulunurken,

Son dekanatta ise; Argo

Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Kabul Et !