Akrep Burcu - Haberlerver.com

Akrep Burcu

0

♏️ Su grubu olan akrep burcu 23 Ekim ile 22 Kasım tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Akrep Burcu Erkeği

♏️ Akrep Burcu Özellikleri | 23 Ekim - 22 Kasım

Sıra: 8

Grup: Su, kadınsı, negatif, sabit

Yönetici Gezegen: Mars ve Plüton

Renk: Siyah, Canlı kırmızı

Uğurlu Taş: Opal ve lal

Şanslı Sayısı: 9

Şanslı Günü: Salı

Karşıt Burcu: Boğa

Şehirler: Washington, Liverpool ve New Orleans

Metal: Çelik ve demir

Çiçekler: Kırmızı gül, kırmızı karanfil ve ateş çiçeği

Ağaçlar: Selvi, ardıç ve karaçam

♏️ Akrep Burcu Kadını Özellikleri

♏️ Akrep burcu kadını; cazibeli, hırslı ve azimli bir karaktere sahiptirler. Sezgileri kuvvetlidir. Akıllıdırlar ve hoş bir mizacları vardır. Yumuşak başlı ve alçak gönüllüdürler. Ancak bir o kadar da kibirli bir yapıları vardır. Kışkançtırlar ve kendisinin sahip olmadığı herşeyi kıskanabilirler. Çevrelerinde nüfuzlu tanıdıkları vardır. Dostluklar onlar için çok önemlidir. Yalandan nefret ederler ve yalan söyleyenlerden uzaklaşmayı seçerler. Dürüstlüğe önem verirler ve dürüst olmaya çalışırlar.

♏️ Akrep burcu kadını; doğru bildikleri şeylerden ödün vermezler. Tuttuğunu koparan bir yapıları vardır. Çok kıskaçtırlar ve eşini aşırı derecede sahiplenirler. Sevdiği erkeği mutlu etmek için elinden geleni yaparlar.

♏️ Akrep burcu kadını; kendisine yapılan kötülüğü ve iyiliği asla unutmazlar. İntikam almayı severler. Kötü niyetli kişilere karşı susmayı tercih etmezler. İlişkide saygı ve sevgiye önem verirler. Sevdiği erkekle ömür boyu yaşamayı isterler. Aşkta sorumluluk sahibidirler. Evlilikte genelde çocuk istemezler ancak iyi bir anne olabilirler.

♏️ Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

♏️ Akrep burcu erkeği; kararlı, duygusal ve arzulu bir karaktere sahiptirler. Duyarlı bir yapıları vardır. Karamsardırlar ancak neşeli ve hareketli görünürler. Hayatın zevklerine aşırı düşkün bir halleri vardır. Cinselliğe, alkole ve yiyeceklere ilgileri yoğundur.

♏️ Akrep burcu erkeği; herşeye şüpheci yaklaşırlar. Kolay kolay kimseye güvenmezler. Maddiyata çok önem verirler. Maddiyatın güç verdiğine inanırlar. Açık sözlü ve güvenilir bir yapıları vardır. Fedakardırlar ve dostlarına çok önem verirler. Eleştirmeyi severler. Bakışlarıyla karşısındakini etkileme gibi yetenekleri vardır. Karşılarındaki kişinin duygu ve düşüncelerini kolaylıkla anlayabilirler. Bunu yaparken analizci yeteneklerini kullanırlar. Akrep burcu erkeği; aşk hayatında aşırı derecede kıskançtır. Sevdiği kadını sahiplenirler. Eşiyle gurur duyarlar. Uyumlu bir eş olacaklardır. Çocuklarına karşı iyi ve sevecendirler.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !