Aslan Burcu - Haberlerver.com

Aslan Burcu

0

♌️ Ateş grubu olan aslan burcu 23 Temmuz ile 22 Ağustos tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Aslan Burcu Erkeği

♌️ Aslan Burcu Özellikleri | 23 Temmuz - 22 Ağustos

Sıra: 5

Grup: Ateş, erkeksi, pozitif, sabit

Yönetici Gezegen: Güneş

Renk: Koyu sarı, kehribar, altın rengi ve turuncu

Uğurlu Taş: Sarı safir

Şanslı Sayısı: 1, 4

Şanslı Günü: Pazar

Karşıt Burcu: Kova

Şehirler: Chicogo, Bombay, Philedelphia, Şam, Los Angeles, Prag ve Roma

Metal: Altın

Çiçekler: Sarı krizantim, ayçiçeği ve kasımpatı

Ağaçlar: Portakal, limon, defne, ceviz, badem ve hurma

♌️ Aslan Burcu Kadını Özellikleri

♌️ Aslan burcu kadını; Cesur, kendine güvenen, dürüst ve iyi niyetli bir yapıları vardır. Karışısında ki kişinin yalan söylediğini anlarsa ondan uzaklaşmayı seçer. Aslan burcu kadını; dürüstlüğü ön planda tutar. Farklı görünmekten hoşlanır. Rol yapmayı sever. Bu ona oyun gibi gelir. Hoş sohbetleriyle ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeker. Enerjik, canlı ve neşeli tavırları vardır.

♌️ Aslan burcu kadını; farklı insanlarla tanışmaktan hoşlanırlar. Ancak dostluk kurmak için çok seçici olurlar. Herkesle kolayca yakınlaşmaktan hoşlanmazlar. İyi niyetlerini suistimal edenlerden hoşlanmazlar. Bağımsızlığa düşkündürler. Çok fazla özgüvenleri vardır. Kısıtlamalardan hoşlanmazlar. Gururlu bir kişiliğe sahiptirler. İş hayatında çok başarılı olurlar. Para konusunda çok savurgandırlar. Yeni kıyafetlere ve süse çok para harcarlar. Herşeyin en iyisine sahip olmayı severler.

♌️ Aslan burcu kadını; evlerine bağlı ve eşlerine sadıktırlar. Çocuklarına oldukça düşkündürler. Oldukça sert ve disiplinli bir yapıları vardır.

♌️ Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

♌️ Aslan burcu erkeği; romantik, sevecen, ılımlı ve zekidir. Pratik bir tavrı vardır. İltifatlardan ve övgülerden hoşlanır. Aşk hayatında mükemmel bir partnerdir. Sinirlendiği zaman kızgınlığı patlama şeklinde cereyan eder. Ancak kızgınlığı fazla uzun sürmez gelip geçiçidir.

♌️ Aslan burcu erkeği; rahatına düşkündür. Hareketli ve neşeli tavırlarıyla dikkat çeker. Sosyal hayatı, gezmeyi ve dolaşmayı sever. Lüksten vazgeçmez.

♌️ Aslan burcu erkeği; emir almaktan hoşlanmazlar. Daha çok yönetmeyi severler. İşlerinde detaycılığı severler. Sorumluluk sahibidirler. İyi bir dinleyicidirler. Çevrelerinde çok çabucak popüler olabilirler. İnsanları kolaylıkla etkileyebilirler. Yakınlarının ve dostlarının dertlerini dinlemeyi severler. Grişken yapılarıyla çabucak dost edinebilir. Birini sevdiğinde iyi bir aşık olur. Romantiktir. Evlilikten hoşlanır ve sadık bir yapısı vardır. Sevecen bir baba olur çocuklarına düşkündür. İş hayatında çok başarılıdır. Kötü durumlara karşı temkinlidir. Tasarruf yapmasını sever.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !