Balık Burcu - Haberlerver.com

Balık Burcu

0

♓️ Su grubu olan balık burcu 19 Şubat ile 20 Mart tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Balık Burcu Erkeği

♓️ Balık Burcu Özellikleri | 19 Şubat - 20 Mart

Sıra: 12

Grup: Su, kadınsı, negatif, değişken

Yönetici Gezegen: Jüpiter ve Neptün

Renk: Deniz Yeşili, yeşil ve mavi

Uğurlu Taş: Ay taşı

Şanslı Sayısı: 3

Şanslı Günü: Perşembe

Karşıt Burcu: Başak

Şehirler: Londra ve Panama

Metal: Platin

Çiçekler: İnci çiçeği, zambak, beyaz gül ve papatya

Ağaçlar: Kestane, dut, meşe ve dişbudak

♓️ Balık Burcu Kadını Özellikleri

♓️ Balık burcu kadını; tuttuğunu koparan, çekici ve hırslı bir karaktere sahiptir. İyi huylu ve sempatiktir. Evine bağlı bir yapısı vardır ve çok duygusaldır. Romantizmi sever. Evinde kendisini mutlu ve huzurlu hisseder. Rahatına fazla düşkündür. Güzel olan herşeyi sever. Sezgileri kuvvetlidir. Kendisiyle gurur duyar ve çevresinden dikkatleri üzerine toplamak hoşuna gider. Bakımlıdır ve giyimine kuşamına dikkat eder. Sanatı sever ve ince bir ruha sahiptir. Her konuda en iyisi olmak ister ve çok kıskançtır. Hedeflediği herşeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Neşeli ve hareketli bir yapısı vardır. Çekicidir ve hoş mizacını kullanarak beğenileri üzerine toplamayı sever.

♓️ Balık burcu kadını; zariftir ve aşka çok önem verir. Derin hislere sahiptir ve çok duygusaldır. Sevildiğini anladığı zaman sadık ve tutkulu bir aşık olur. Aşk onun için çok önemlidir. Sevdiği erkeği fazlası ile sahiplenir. Evlenmeye sıcak bakar. Evine ve çocuklarına bağlı olur.

♓️ Balık Burcu Erkeği Özellikleri

♓️ Balık burcu erkeği; hayalperest, uyumlu ve iyimser bir karaktere sahiptir. Balık burcu erkekleri; iyimser yanlarıyla dikkat çekerler. Umursamaz tavırları vardır ve bu yüzden yaşanan olaylardan fazla etkilenmezler. Sorumluluk almayı sevmezler. Düzenden uzaktırlar. Kendi kafasına göre yaşamaktan hoşlanırlar. Art niyetli değillerdir. İş hayatında pratiktirler. Kolayca insanlara güvenirler.

♓️ Balık burcu erkeği; hayran olduğu kadına aşık olur. Sanatçı ruhu vardır ve güzelliğe çok önem verir. Anlayışlı ve duygusal bir yapısı vardır. Sevdiği kadını mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar. Aşk çünkü onun için çok önemlidir. Aradığı kişiyi bulursa evlenir. Yoksa farklı maceralar peşinden koşar. Kendini anlayan bir kadınla evlenmek ister. Ömrünün sonuna kadar mutlu olabileceği bir kadın arar.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !