Başak Burcu - Haberlerver.com

Başak Burcu

0

♍️ Toprak grubu olan başak burcu 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Başak Burcu Erkeği

♍️ Başak Burcu Özellikleri | 23 Ağustos - 22 Eylül

Sıra: 6

Grup: Toprak, kadınsı, negatif, değişken

Yönetici Gezegen: Merkür

Renk: Açık sarı, açık mavi, turkuvaz

Uğurlu Taş: Mavi safir, mavi necef, mavi kristal, zebercet

Şanslı Sayısı: 5

Şanslı Günü: Çarşamba

Karşıt Burcu: Balık

Şehirler: Paris, Bostoni, Kudüs

Metal: Cıva

Çiçekler: Açelya, sarı menekşe, lavanta, zambak

Ağaçlar: Fındık, kayın, meşe

♍️ Başak Burcu Kadını Özellikleri

♍️ Başak burcu kadını; hırslı, titiz ve hassas bir karakterleri vardır. Sorumluluk sahibi ve idealistlerdir. Çok detaycılardır. Evine ve çocuklarına oldukça düşkündürler. Evde vakit geçirmekten keyif alırlar. Dostları tarafından sevilirler, çünkü hoş bir mizacları vardır. Bu sebeple arkadaş çevresi çoktur. Mizah anlayışları oldukça gelişmiştir.

♍️ Başak burcu kadını; azimli ve çalışkan bir yapıları vardır. Aldıkları sorumlulukları sonuna kadar yerine getirirler. Olaylara anında müdahele edebilme yetenekleri vardır çünkü pratiklerdir. Başarıyı elde etmek için çalışırlar. Alıngan bir yapıları vardır. Küstükleri bir kişiyi kolay kolay affetmezler. Kolay kolay unutmazlar ancak kindar da değillerdir.

♍️ Başak burcu kadını; sorunları en mantıklı şekilde çözmeye çalışırlar. Merhamet ve adelet duyguları çok fazladır. Aşk hayatlarında sadık bir partner olurlar. İlişkilerine sahip çıkarlar ve mükemmelliyetçilerdir. Sevecen ve şefkatli erkeklerden hoşlanırlar. Hayatı kontrol edebilmek onlara güven verir. Çocukları severler ve onları en iyi şekilde eğitirler.

♍️ Başak Burcu Erkeği Özellikleri

♍️ Başak burcu erkeği; titiz, detaycı ve inatçı bir kişiliği vardır. Mantıklı yapısıyla dikkat çeker. Bakımlı ve hoş görünmeye özen gösterir. Para konusunda tutumludur. Hırslı ve çalışkandır. Eleştirmeyi sever. Çevresindeki olmusuzlukları çekinmeden söyler. Bu yüzden kırıcı olabilir. Temizliği severler ve bazen çok titiz olabilirler. Açık sözlüdürler. Sorunlarla kolay baş edebilirler. Canlı ve neşeli bir karakterleri vardır. Başarılı olmayı çok severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını severler. Disiplinsizlikten ve başarısızlıktan hoşlanmazlar.

♍️ Başak burcu erkeği; karşı cinse karşı çok nazik ve kibardırlar. Aşık olmaktan korkarlar ancak sevdiği zaman çok sadık olurlar. Evlilikte saygılı ve düşünceli olurlar. Çocuklara karşı fazla düşkün değildirler. Ancak iyi ve sorumluluk sahibi bir baba olacaklardır.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !