Boğa Burcu - Haberlerver.com

Boğa Burcu

0

♉️ Toprak grubu olan boğa burcu 21 Nisan ile 20 Mayıs tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Boğa Burcu Erkeği

♉️ Boğa Burcu Özellikleri | 21 Nisan - 20 Mayıs

Sıra: 2

Grup: Toprak, kadınsı, negatif, sabit

Yönetici Gezegen: Venüs

Renk: Ateş pembe, açık mavi, eflatun

Uğurlu Taş: Elmas

Şanslı Sayısı: 6

Şanslı Günü: Cuma

Karşıt Burcu: Akrep

Şehirler: Newyork, Dublin, Leipzig, Rodos

Metal: Bakır

Çiçekler: Pembe gül, pembe karanfil, şebboy, menekşe

Ağaçlar: Selvi, dişbudak, asma incir, elma, armut, kayısı badem, eğreltiotu

♉️ Boğa Burcu Kadını Özellikleri

♉️ Boğa burcu kadını; sessiz ve sakin görünürler. Oteriter ve gerçekçi tavırları vardır. Bulunduğu ortamlarda hal ve tavırlarıyla dikkat çekerler. Hırslıdırlar ve hayallerinin peşinden sonuna kadar giderler. Sadakatsizlikten hoşlanmazlar ve alışkanlıklarına bağlıdırlar.

♉️ Boğa burcu kadını; duygusal olarak oldukça hassas ve kırılgandırlar. Değer verdikleri kişi için elinden geleni yaparlar. Dışarıdan bakıldığında soğuk görünseler de yumuşak kalplidirler. Bir işe başladığı zaman sonuna kadar devam ederler.

♉️ Boğa burcu kadını; maddiyata oldukça önem verirler. Ancak giriştikleri işlerde fazla riske girmeyi sevmezler. Yardımsever ve merhametlidirler. Aşkta onlar için saygı ve sevgi önemlidir. Sadık bir eş olurlar ve tek eşlidirler. Boş vakitlerinde müzik dinlemeyi, yemek yapmayı ve el sanatları ile uğraşmayı severler. Huzursuzluğu sevmezler. Evine düşkündürler. Hediyelerden hoşlanırlar.

♉️ Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

♉️ Boğa burcu erkeği; çalışkan, hareketli, inatçı ve sakin bir yapıya sahiptir. Sakin görünüşünün altında hareketli bir yapısı vardır. Sinirlendikleri zaman çok inatçı olurlar. Düşündükleri şeyden ödün vermezler.

♉️ Boğa burcu erkeği; evine bağlı ve uyumlu bir eştirler. Çocukları ile aralarında sıcak bir bağları vardır. İyi bir babadırlar. Aynı zamanda sert ve disiplinlidirler. Başladıkları işi bitirine kadar bırakmazlar. Fiziksel olarak yapılı ve sağlıklıdırlar. Fakat boyun bölgeleri en zayıf bölgeleridir. Göründüğünden daha hassastır. Sağlığına dikkat etmesi gerekir.

♉️ Boğa burcu erkeği; karşı cins tarafından oldukça beğenilirler. Her anlamda fedakardırlar. Lüks ve konfordan hoşlanırlar. Savurgan değildirler. Ancak cömerttirler de. En sadık dost genelde boğa burcu erkeklerinden çıkar.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !