İkizler Burcu - Haberlerver.com

İkizler Burcu

0

♊️ Hava grubu olan ikizler burcu 21 Mayıs ile 20 Haziran tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

İkizler Burcu Erkeği

♊️ İkizler Burcu Özellikleri | 21 Mayıs - 20 Haziran

Sıra: 3

Grup: Hava, erkeksi, pozitif, değişken

Yönetici Gezegen: Merkür

Renk: Sarı, gri, mavi, açık mavi, siyah

Uğurlu Taş: Akik

Şanslı Sayısı: 5

Şanslı Günü: Çarşamba

Karşıt Burcu: Yay

Şehirler: Londra, San Francisco, Yeni Delhi

Metal: Cıva

Çiçekler: Mimoza, çiğdem, lavanta, açelya

Ağaçlar: Fındık, ceviz, mersin ağacı

♊️ İkizler Burcu Kadını Özellikleri

♊️ İkizler burcu kadını; enerjik, hareketli ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekerler. Ancak çok kararsız olurlar. Devamlı fikir değiştirirler. Akıllı, pratik ve çekicidirler. Ancak ikizler kadınını anlamak çok zordur. Nedeni ise sürekli değişkenlik içinde olmalarıdır.

♊️ İkizler burcu kadını; tez canlıdırlar. hareketli bir hayatı severler. Seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi ve yeni insanlar ile tanışmayı severler. Farklı olmaktan hoşlanırlar.

♊️ İkizler burcu kadını; aynı anda birçok işi yapmaktan hoşlanırlar. Kendilerine vakit ayırmayı severler. İlgiden çok hoşlanırlar. Maddi konularda bağımsız olmayı severler. İyi niyetlidirler. Emir almaktan ve kısıtlamalardan hoşlanmazlar. Hayal kurmayı çok severler. İyi şartlarda yaşamak için uğraşırlar. İkna kabiliyetleri yüksektir ve akıcı, etkileyici konuşabilirler. İkili ilişkilerde iyi bir partner olurlar.

♊️ İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler burcu erkeği; nazik ve zekidirler. Etkili ve güzel konuşurlar. Sorunlar karşısında kolayca çözüm üretebilirler.

♊️ İkizler burcu erkeği; çok değişken yapıları vardır. Bazen onları anlamak güç olur. Sürekli ilgi bekleyen çocuksu bir yapıları vardır. Aklına koyduğu şeyi mutlaka yaparlar. Emir almaktan ve kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Özgürlüklerine düşkündürler. Kendi işlerini yapmaktan büyük keyif alırlar.

♊️ İkizler burcu erkeği; çift kısmete sahiptirler. Sözünü dinleten ve kolay diyologlar kurabilen yapıları vardır. Karşı cins tarafından çabuk fark edilirler. İş konularında yeni projeler üretmekten büyük keyif alırlar. Maddi konularda değişken bir yapıya sahiptirler. Bazen cimri bazen de bonkör olabilirler. İdare konusunda zayıftırlar. Belirli bir konuda derinleşememek gibi huyları vardır. İkizler burcu erkeği savurganlığı sever ve para konusunda pek başarılı değildirler. Duygusal anlamda hassas değildirler. İşin mantıklı yönüne bakmayı severler. Disiplinli bir ev hayatından hoşlanmazlar. Ancak çok severse evlenip, evliliğini devam ettirmek için uğraşırlar.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !