Koç Burcu - Haberlerver.com

Koç Burcu

0

♈️ Ateş grubu olan koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Koç Burcu Erkeği

♈️ Koç Burcu Özellikleri | 21 Mart - 20 Nisan

Sıra: 1

Grup: Ateş, erkeksi, pozitif, öncü

Yönetici Gezegen: Mars

Renk: Ateş kırmızı, nar çiçeği

Uğurlu Taş: Pırlanta, yakut, ameist, demir

Şanslı Sayısı: 9

Şanslı Günü: Salı

Karşıt Burcu: Terazi

Şehirler: Floransa, Verona, Marsilya, Birminghom, Saragosa

Metal: Demir

Çiçekler: Lale, gelincik, renkli sardunya, hanımeli

Ağaçlar: Kara çam, selvi, ak diken

♈️ Koç Burcu Kadını Özellikleri

♈️ Koç burcu kadını; hareketli, girişimci ve konuşkan bir yapıya sahiptir. Narin, alımlı ve atletik bir yapıya sahiptirler. Espirili bir yapıları vardır. Hoşlanmadıkları şeyleri dile getirmekten çekinmezler. Toplum içinde cazibelerini ve farkındalıklarını belli ederler.

♈️ Koç burcu kadını; iş hayatlarında idealist ve hırslıdırlar. Aklına koydukları şeyleri yapmak için sonuna kadar uğraşırlar. Çalışkandırlar ve zamanı iyi kullanırlar. İçten ve sempatik tavırları sayesinde arkadaş çevrelerinde eğlenceli ve sevecendirler. Ancak kendi iç yapılarında huzursuz ve tedirgindirler. Kendileriyle çok uğraşırlar. Dostlarına ve çevresine çok önem verirler. Duygusal bir yapıları vardır. Olumsuzluklar çabucak kırılmalarına sebep olabilir. Ailesine ve evine düşkündürler ve mükemmelliyetçi bir yapıları vardır.

♈️ Koç burcu kadını; hareketli olmayı sevdikleri için sosyalleşmeden duramazlar. Boş vakitlerinde spor yapmaktan ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanırlar.

♈️ Koç Burcu Erkeği Özellikleri

♈️ Koç burcu erkeği; hareketli enerjiktir. Kendine güveni tamdır. Bu özellikleri sayesinde toplum içinde çabuk fark edilir. Oteriter bir yapıya sahiptir. Yaptığı hataları kolay kolay kabul etmez. Dikbaşlı ve bencildir. Özgürlüğüne fazla düşkündür. Arkadaşları ve dostları için yapmayacağı şey yoktur. Yardımsever ve cömerttir. Maddi anlamda özgür olmayı sever.

♈️ Koç burcu erkeği; genel olarak kendi işini kurup ve yönetmeyi severler. Emir almaktan hoşlanmazlar. İncindikleri zaman kırıcı olabilirler. Sözünü esirgemeyen bir yapıları vardır. Sert bir dille eleştiri yapabilirler. Ev hayatına oldukça düşkündürler. Ancak sosyalleşmeyide severler. Yerinde duramayan hareketli bir yapıları vardır. Kendilerini daima evlerinde huzurlu ve rahat hissetmek isterler.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !