Kova Burcu - Haberlerver.com

Kova Burcu

0

♒️ Hava grubu olan kova burcu 20 Ocak ile 18 Şubat tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Kova Burcu Erkeği

♒️ Kova Burcu Özellikleri | 20 Ocak - 18 Şubat

Sıra: 11

Grup: Hava, erkeksi, pozitif, sabit

Yönetici Gezegen: Satürn, Uranüs

Renk: Yeşil, koyu mavi, gece mavisi

Uğurlu Taş: Yeşim

Şanslı Sayısı: 4

Şanslı Günü: Pazar

Karşıt Burcu: Aslan

Şehirler: Hamburg, Salszburg, Buenos Aires

Metal: Alüminyum

Çiçekler: Kardelen Çiçeği

Ağaçlar: Armut, şeftali, ayva

♒️ Kova Burcu Kadını Özellikleri

♒️ Kova burcu kadını; becerikli, kararlı ve özgürlüğüne düşkün bir karakteri vardır. Değişken bir yapıya sahiptir. Fikrine önem verilen bir dost olur. Neşeli ve keyifli tavırları vardır. Kendisi gibi düşünen kişilerle arkadaş olmak ister.

♒️ Kova burcu kadını; çalışkandır ve girdiği her işi başarıyla yapar. Sorunlara karşı akılcı ve pratik bir yol izler. Ancak düzensizce para harcar ve savurgan bir yapısı vardır. Kendini kısıtlayan bir ilişkiyi tercih etmez. Zorlu bir kişiliği vardır. Kendini anlayan ve kafasının uyuştuğu bir erkeği tercih eder. Severse mükemmel bir aşık ve eş olur. Bunun için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Gayet açık ve net tavırları vardır. Dürüst bir kişiliğe sahiptir. Derin hislere sahiptir ve hassastır. Farklılıkları ve değişikliği çok sever. İlişkisinde hayata dair ne varsa paylaşmaktan kaçınmaz. Evine ve ailesine düşkün bir eş olur. Düşünceli bir annedir.

♒️ Kova Burcu Erkeği Özellikleri

♒️ Kova burcu erkeği; özgürlüğüne düşkün, iyimser ve nazik bir karaktere sahiptir. Çok yönlü bir yapısı vardır. Bu yüzden zor anlaşılan bir kişiliği vardır. Neşeli ve sevecen tavırları sayesinde toplum içinde kolay yer edinir. Farklı olmaktan ve değişikliklerden hoşlanır. Çalışkan ve pratik bir yapısı vardır. Sürekli hareketli yaşantısı onu mutlu kılar. Azla yetinmeyi bilmez. Mükemmelliyetçi tavırları vardır. Yeni kişilerle tanışmayı severler. Tavır ve davranışlarıyla beğeni toplarlar. Dürüst ve güvenilir olmaları sayesinde ilgi odağı olurlar. Kolayca yönlerini değiştirebilirler. Çünkü sürekli aynı şeyleri yapmayı sevmezler.

♒️ Kova burcu erkeği; aşk hayatında tutkulu ve iyi bir aşıktır. Kişilikli ve akıllı kadınları severler. Düşünceli ve eğlence dolu bir partner olur. Duygularını paylaşabileceği bir kadınla evlenmek ister. Evliliğe yatkın bir kişiliği vardır. Hisleri güçlüdür ve karşısındaki kişiyi anlayabilecek bir yeteneğe sahiptir. Eşini mutlu etmek için elinden gelen herşeyi yapar. Arkadaş ruhlu bir baba olur ve sadıktır. Özgürlüğüne ve bağımsızlığına düşkün olduğu için çocuklarını da bu şekilde yetiştirecektir.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !