Oğlak Burcu - Haberlerver.com

Oğlak Burcu

0

♑️ Toprak grubu olan oğlak burcu 22 Aralık ile 19 Ocak tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Oğlak Burcu Erkeği

♑️ Oğlak Burcu Özellikleri | 22 Aralık - 19 Ocak

Sıra: 10

Grup: Toprak, kadınsı, negatif, öncü

Yönetici Gezegen: Satürn

Renk: Kurşuni, koyu kahverengi, nefti yeşil

Uğurlu Taş: Lal, kırmızı kuvartz, kehribar

Şanslı Sayısı: 8

Şanslı Günü: Cumartesi

Karşıt Burcu: Yengeç

Şehirler: Madrit, Bankok

Metal: Kurşun

Çiçekler: Siyah gül, kadife çiçeği, kamelya, kasımpatı

Ağaçlar: Porsuk ağacı, çam, söğüt, bodur ağacı, karaağaç, kavak

♑️ Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

♑️ Oğlak burcu kadını; çalışkan, hırslı ve neşeli bir karakteri vardır. Evcimen ve dürüst tavırlarıyla dikkatleri üzerine toplar. Bilgi ve kültür onun için çok önemlidir. Güçlü olmak için elinden geleni yapar. Karamsar bir ruh haline sahiptir. Kendi önüne devamlı engeller koyar. Kolay kolay kimseye güvenmez. Çok tutucu bir yapısı vardır. Maddi anlamda biraz cimridirler. Kültür ve nezaket onun için çok önemlidir. Kendini geliştirmek için elinden geleni yapar. İş hayatlarında çok hırslıdırlar. Her işi başarılı bir şekilde yapabilecek yeteneğe sahiptirler.

♑️ Oğlak burcu kadını; Mantıklı bir yapısı vardır ve karşısına çıkan olaylarda daha çabuk karar alabilir. Aşk hayatına sevdiği bir erkek varsa onu sonuna kadar sahiplenir. Kendi istediği gibi olmasını ister. Hayatını dolu dolu yaşamayı sever. Evlendiği kişi ile sosyal bir beraberliğinin olmasını ister. İyi bir anne olur. Sadık ve iyi bir eştir. Çocuklarına karşı sevecen ve neşeli tavırlar sergiler. Aşırı sahiplenme yönü nedeniyle biraz emredici tutumlar sergileyebilir.

♑️ Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

♑️ Oğlak burcu erkeği; hırslı, çalışkan ve azimli bir karakteri vardır. Sevecen davranışlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Para kazanmak onun için kolaydır. Çalışmayı ve tasarruf yapmayı sever. Fırsatları iyi değerlendirir. Kuralcı ve disiplinlidir. Şüpheci tavırları vardır ve düzenli şeyleri sever. Yaşadığı olayları kendi doğrusuna göre yorumlar. Soğukkanlı bir görünüme sahiptir. Duygularını belli etmemeye çalışır.

♑️ Oğlak burcu erkeği; arkadaş olacağı kişiyi iyi inceler ve öyle seçer. Dostluğa çok önem verir. Kendi kurallarının dışına kolay kolay çıkmaz. Aşkta karşı tarafın kendisini kısıtlamasından ve yönlendirmesinden hoşlanmaz. Kendi kişiliğine uyumlu bir kadın seçer ve ancak onunla mutlu olur. Kıskanç ve sadık bir eş olur. Ne istediğini bilen, akıllı, bakımlı ve güzel kadınlardan hoşlanır. Evlilikte uyumlu bir kişiliğe sahiptir. İyi bir baba olur ve çocukları için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !