Terazi Burcu - Haberlerver.com

Terazi Burcu

0

♎️ Hava grubu olan terazi burcu 23 Eylül ile 22 Ekim tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Terazi Burcu Erkeği

♎️ Terazi Burcu Özellikleri | 23 Eylül - 22 Ekim

Sıra: 7

Grup: Hava, erkeksi, pozitif, öncü

Yönetici Gezegen: Venüs

Renk: Pastel renk tonları

Uğurlu Taş: Opal, pembe ve kuvartz

Şanslı Sayısı: 6

Şanslı Günü: Cuma

Karşıt Burcu: Koç

Şehirler: Frankfurt ve Viyana

Metal: Bakır

Çiçekler: Beyaz gül, sarı papatya ve krizantem

Ağaçlar: Asma, servi diş budak, incir, elma, kayısı, badem, eğrelti otu

♎️ Terazi Burcu Kadını Özellikleri

♎️ Terazi burcu kadını; güzel, estetik ve cazibeli bir karaktere sahiptirler. Uyumlu ve yaşam doludurlar. İnsanlar ile fikir alışverişinde bulunmaktan kaçınmazlar. Güzellikten çok keyif alırlar ve iyi huyludurlar. Kendine has bir tarzları vardır. Kendine yakışanı seçmekten keyif alırlar. Maddiyata değer verirler. Çünük maddi güç onlara göre güzelliğe ulaşmanın yoludur. Rahatlarına düşkündürler ve zora gelmekten hoşlanmazlar. Herşeyin hazır bir şekilde önüne gelmesinden hoşlanırlar. Estetik işlerle uğraşmayı severler. Ağır işlerden kaçarlar. Neşeli hassas ve duygusal bir karakterleri vardır. Olayları kendi duygularına göre yorumlarlar. Başkalarından daha çok kendinin ne hissettiği onun için önemlidir. Kendi doğru bildikleri şeyi yaparlar. Özgürlüklerine çok düşkündürler. Kısıtlamalardan hoşlanmazlar.

♎️ Terazi burcu kadını; erkekler tarafından kolayca fark edilirler. Karşı konulmaz bir cazibeye sahiptir. Erkeğin kendini sevdiğini anlarsa fazlası ile sadık olurlar. Evlenmeleri için aşkın gerektiğine inanırlar. Sevip sevilmediği bir ilişkiyi asla devam ettirmezler. Sürekli ilgi beklerler. Sorumsuzluktan hoşlanmazlar.

♎️ Terazi burcu kadını; evlilikte kusursuz bir eştir. Çocuklarına düşkün olurlar. Ailesinin mutlu olması için sonuna kadar uğraşırlar.

♎️ Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

♎️ Terazi burcu erkeği; romantik, kararsız ve duygusal bir yapıya sahiptir. Ayrıca yumuşak huylu ve iyimser olmalarıyla dikkat çekerler. Karşılıklı güvene önem verirler. Dürüsttürler ve çevresindekilerin de öyle olmasını isterler. Çok meraklıdırlar ve öğrenmeye açıktırlar. Konuşmalarıyla çevresindekileri etkilerler. Ani duygusal çıkışlardan uzak durmaya çalışırlar. Sakinlik ve huzur onlar için önemlidir. Temizlik ve bakımı severler. Çevresindekilerin de öyle olmasını isterler.

♎️ Terazi burcu erkeği; arkadaşları ile fikir alışverişi yapmaktan kaçınmazlar. Uzun sohbetlerden keyif alırlar. Duygusal yönleri daima ağır basar ve çok hassastırlar. Aşk hayatlarında; karşı cinste güzellik, akıl, zarafet, mantık ararlar. Sert bir mizaca sahip kadınlardan hoşlanmazlar. Aşık olduklarında ateşli ve sadık bir partner olurlar. Sadakat önceliklerinde yer alır.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !