Yay Burcu - Haberlerver.com

Yay Burcu

0

♐️ Ateş grubu olan yay burcu 23 Kasım ile 21 Aralık tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Yay Burcu Erkeği

♐️ Yay Burcu Özellikleri | 23 Kasım - 21 Aralık

Sıra: 9

Grup: Ateş, erkeksi, pozitif, değişken

Yönetici Gezegen: Jüpiter ve Neptün

Renk: Mor, Turkuaz, Mavi

Uğurlu Taş: Firuze, Mavi topaz

Şanslı Sayısı: 3, 7, 9

Şanslı Günü: Perşembe

Karşıt Burcu: İkizler

Şehirler: Nottingham, Stuttgart, Sdyney, Köln, Napoli

Metal: Kalay

Çiçekler: Leylak, karanfil, kırmızı gül, mor menekşe

Ağaçlar: Meşe, ıhlamur, kestane, dut, dişbudak

♐️ Yay Burcu Kadını Özellikleri

♐️ Yay burcu kadını; duyarlı, kültürlü ve alımlı bir karakterleri vardır. Akıllı ve espirili yanlarıyla dikkat çekerler. Kırılgan ve hassas bir yapıları vardır. Kavrama yetenekleri kuvvetlidir. Zekidirler ve affedici yanları vardır. Birden fazla konulara aynı anda ilgi duyma gibi yönleri vardır. Bilgi sahibidirler. Çabuk bıkan ve çabuk sıkılan bir yapıları vardır. Huzursuzluğun olduğu ortamlardan uzak durmaya çalışırlar. Aranan bir arkadaştır. Dostlarına çok önem verirler. Enerjik bir yapıları vardır. Fedakarlıktan hoşlanırlar. Gezmeyi ve eğlenceyi çok severler. Yeni yerler görmek, seyahat etmek onlar için vazgeçilmez bir olaydır. Maddi olarak güçlü olmak isterler. Cömerttirler ve savurgandırlar. Para onlar için sadece araçtır.

♐️ Yay burcu kadını; karşı cinsle öncelikle arkadaş ve dost olmak isterler. Emir almaktan ve kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Evliliği pek düşünmezler. Kendisinin kısıtlanmadığı bir evliliği seçerler. İlgiden çok hoşlanırlar. Bazen aşkı, arkadaşlık ve dostlukla karıştırırlar. Aradığı erkekte güven ve dostluk arar. Hoşlandığı kişi ile sohbet etmek onun için önemlidir. Eğer evlenirse çok keyifli bir partner olur. Ailesine ve çocuklarına düşkündür.

♐️ Yay Burcu Erkeği Özellikleri

♐️ Yay burcu erkeği; meraklı, neşeli ve cana yakındır. Entelektüel ve duyarlı bir karakteri vardır. Arkadaş canlısıdır. İyi niyetlidirler. Konuşkan bir yapıları vardır. Sürekli hareketsiz kalmaktan çok sıkılırlar. Kapalı ortamları fazla sevmezler. Sürekli hareketli ve açık alanda olmayı severler. Meraklı ve bilgilidirler. Açık sözlüdürler ve eleştirmeyi severler. Maddi anlamda fazla savurgandırlar. Açık sözlü olmaları bazen pot kırmalarına neden olabilir. Yalnızlığı severler ve özgürlüklerine çok düşkündürler.

♐️ Yay burcu erkeği; evlilikten korkarlar. Kolay kolay birine bağlanamazlar. Karşı cinste aradıkları en önemli özellikler kafa dengi olması ve güzelliktir. Kültür ve bilgi seviyesi yüksek kadınlarla sohbet etmekten hoşlanırlar. Bir kadından hoşlandığı zaman ilgisini göstermekten çekinmezler. Ancak karşısındaki kadında aradığını bulamazsa çabuk sıkılırlar. Yay burcu erkeğini iyice anlamak gerekir. Gerçekten severse evlenmekten çekinmez. Çocuklarına ve ailesine düşkün bir baba olabilir.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !