Yengeç Burcu - Haberlerver.com

Yengeç Burcu

0

♋️ Su grubu olan yengeç burcu 21 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğmuş kişilerdir.

Yengeç Burcu Erkeği

♋️ Yengeç Burcu Özellikleri | 21 Haziran - 22 Temmuz

Sıra: 4

Grup: Su, kadınsı, negatif, öncü

Yönetici Gezegen: Ay

Renk: Gümüş, eflatun ve gri

Uğurlu Taş: İnci

Şanslı Sayısı: 2

Şanslı Günü: Pazartesi

Karşıt Burcu: Oğlak

Şehirler: Amsterdam, Milano, Manchester, Stockholm ve İstanbul

Metal: Gümüş

Çiçekler: Nilüfer, beyaz gül ve zambak

Ağaçlar: Defne ve köknar

♋️ Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

♋️ Yengeç burcu kadını; sıcakkanlı, dürüst ve iyi niyetli bir karaktere sahiptirler. Hoş bir mizaçları vardır. Maceraya düşkün ve aynı zamanda romantiktirler. Geleneklerine, evine ve ailesine düşkündürler. Ev ile ilgili herşeyi çok severler. Anaç bir portre çizerler. En ideal anneler yengeç burcundan çıkar.

♋️ Yengeç burcu kadını; sezgileri kuvvetlidir. Duygusal olarak hassastırlar. Çok kolay kırılıp incinebilirler. Karşısında ki kişinin niyetini anlama yönünden iyidirler. İnsanlara karşı oldukça şefkatli ve iyi niyetlidir. Cömert bir yapıya sahiptirler fakat savurgan değildirler. Birikim ve tasarruf yapmaktan çekinmezler. Maddi anlamda güçlü olmak isterler çünkü kendilerini güvende hissetmek isterler. Derin duygu ve düşüncelere sahiptirler. Kendileri hakkında konuşmaktan hoşlanmazlar. Ancak başkalarına karşı fikirler sunmaktan çekinmezler.

♋️ Yengeç burcu kadını; eleştirilmeyi hiç sevmez. Kendi olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanırlar. Aşk hayatlarında çok sadık oldukları gibi çokta kıskançtırlar. Sevgi öncelikleridir.

♋️ Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

♋️ Yengeç burcu erkeği; ağrıbaşlı nazik ve dürüstlerdir. Mağrur yapılarıyla dikkat çekerler. Sevgi ve saygıya çok önem verirler. Duygusal anlamda çok hassastırlar. Çevresindeki insanlara yardımcı olmayı severler.

♋️ Yengeç burcu erkeği; pratik ve keskin zekalıdırlar. Olayları kolaylıkla çözebilirler. Analiz yetenekleri çok güçlüdür. Suyu çok severler. Alkol tüketmekten hoşlanırlar.

♋️ Yengeç burcu erkeği; sevdiği zaman tam severler ve kolay kolay vazgeçemezler. Aşk hayatlarında oldukça sadıktırlar. Tedbirli olmak için paraya önem verirler. Dürüst bir kişiliğe sahiptirler. Aynı dürüstlüğü karşısındakinden de beklerler. Güvenmediği kişlerle aynı ortamda bulunmazlar. Yalandan haz etmezler. En iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar. Aile ve ev hayatına fazlası ile düşkündürler.

Kategori:

Yorum Gönder

Yorumlar - 0
* Lütfen burada spam yapmayın. Tüm yorumlar yönetici tarafından incelenir.
Yorum Gönder 0

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !