Sorumluluk Reddi - Haberlerver.com

Sorumluluk Reddi

Haberlerver.com

Haberlerver.com için Sorumluluk Reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız veya sitemizin sorumluluk reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen haberlervercom@gmail.com adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Haberlerver.com için Sorumluluk Reddi

Bu web sitesindeki tüm bilgiler- Haberlerver.com - iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Haberlerver.com, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu web sitesinde (Haberlerver.com) bulduğunuz bilgilerle ilgili olarak yapacağınız her türlü işlemin riski tamamen size aittir. Haberlerver.com, web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Feragatnamemiz, Feragatname Oluşturucu ve Gizlilik Politikası Oluşturucunun yardımıyla oluşturulmuştur.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere köprüler izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve 'kötü' olmuş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin farklı gizlilik politikalarına ve kontrolümüz dışında olan şartlara sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve "Hizmet Şartları" nı kontrol ettiğinizden emin olun.

Razı olmak

Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddimizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgede güncelleme, değişiklik veya değişiklik yapmamız halinde, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.

#buttons=(Kabul et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Onay !